>Yeni Evin Sürpriz Armağanları

>
Oğlumun yeni evini görmeye geldim. Oğlumun artık ev sahibi olması beni çok mutlu etti. Manavgat Sorgun’da, Titreyen Göl yakınında, deniz ve çam ormanları havası hakim, sakin, şehrin gürültüsünden uzak güzel bir yerde oturmasına çok sevindim.

En çok da güzel bir bahçesi olmasına sevindim. Bahçe hanımelleri, yaseminler, Japon gülleri, begonvillerle dolu. Bir kaç da palmiye ağacı ve limon ağacı var. Araba garajının yanları ve üzeri de harika bir asma ile kaplı.

Bunlar da evin sürpriz armağanları. Bizimkiler henüz yerleşmeden bu kedicik önce kendi gelip yerleşmiş, mutfak balkonunun bir köşesine. İki gün sonra da dört yavrusunu taşımış. Bizimkiler de bakmaya başlamışlar. Cumartesi günü aşıları olacak.


Reklamlar

14 Yorum

Filed under Hayvan Sevgisi ve Hayvan Hakları, Yaşamdan

14 responses to “>Yeni Evin Sürpriz Armağanları

 1. >güle güle otursun oğlunuz ,yeni evinde.Kedicikler çoook tatlı.

 2. >hayırlı olsun..ev,bahçe,çiçekler ve kediler çok güzel..sağlıkla ve huzurla otursunlar..

 3. >Çoook teşekkürler sevgili dostlar. Allah herkese gönlünce yuvalar nasip etsin.

 4. >Sevgili Aida, çok değerli yorumunu yanlışlıkla sildim. Çooook üzgünüm. Güzel dileklerin için çok teşekkürler.

 5. >Maşallah.. Hayırlı uğurlu olsun. Bu arada anne kedi beni düşündürdü. Çok akıllı ve sezgileri kuvvetli bir kediymiş ki yavruları için en hayırlı yeri seçmiş.

 6. >Anne kedi bizi de şaşırtıyor davranışları ile. Evin kendilerine en uygun bölümünü seçmiş ve oraya başka kedi yaklaştırmıyor. Hep verandada mutfağın önünde yavruları ile ilgileniyor. Aşağıya inip oynuyorlar ama yine yerlerine gelip mamalarını yiyor, dinleniyorlar. Hatta dün bizim Minik'i(köpeğimizi)öyle bir korkuttu ki, Minik ardına bakmadan kaçtı:)

 7. >çok güzelmiş ev canım, güle güle iyi günlerde otursunlar.süprizler de pek şirin:-)sevgilerimle…

 8. >Hayırlı, uğurlu olsun. Güle güle otursunlar. Kedilerin görünüşü çok tanıdık geldi, geçen yaz bizimkiler de böyleydi. Şimdi sadece anne ile bir oğlu kaldı. Yağmurdu soğuktu, yazıktı derken yavaş yavaş eve de sızdılar:)))

 9. >Teşekkürler Neslihan, teşekkürler neduk, Bunlar da kışın dışarıda kalamazlar. Ev oldukça büyük, çok soğuk ve yağmurlu günlerde üst katlardaki odalarda barınırlar. Anne kısırlaştırılacak. Yavrular da güvenilir yerlere yuvalandırılamazsa vakti gelince. mecburen kısırlaştırılacaklar Yoksa hızla çoğalırlar.

 10. >Allah bizlerede yavrularımızın yuva kurduklarını görmeyi nasip etsin inşallah.Güle güle otursunlar yeni evlerinde inşallah

 11. >mutlu huzurlu bir hayat sürsün o evde oğlunuz ve ailesi, gerçekten çok güzel bir ev. Sürpriz armağanlara gelince; o evin kısmeti onlar 🙂 sahiplenilmesi ise çok büyük bir erdem.Hayat adına teşekkür ediyorum…

 12. >Huzurla, mutlulukla doldursunlar evlerini.Sağlıkla, sevgiyle yaşasınlar orada.Pisipisiler de bulmuşlar kendilerine iyi bakılacak yeri, daha ne olsun.Sevgilerimle.

 13. >Oğlunuzun evini çok beğendim güle güle otursunlar,sağlıkla,huzurla…

 14. >Çok teşekkürler Tülin Hanım. Allah herkese gönlünce evler versin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s